Unikátní dres pro nejrychlejší přihlášené

Nejextrémnějšího etapového závodu Prague-Hamburg Rowing Race, který odstartuje na konci září, se mohou zúčastnit jak profesionální veslaři, tak amatéři. Nejrychlejší přihlášení obdrží unikátní závodní dres s podpisy nejlepších českých veslařů.  

Zájemci z řad veřejnosti se mohou registrovat v kategorii OPEN. Na rozdíl od hlavní kategorie ELITE nemusí absolvovat celý 850kilometrový závod, ale mohou si vybrat jednu, případně více konkrétních etap.  Prvních 300 přihlášených do závodu Prague-Hamburg Rowing Race získá unikátní závodní dres značky ATEX podepsaný ambasadory závodu – olympijskou vítězkou a mistryní světa Mirkou Topinkovou Knapkovou, pětinásobným mistrem světa Ondřejem Synkem nebo stříbrným olympijským medailistou Václavem Chalupou.

„Závod bude hodně o vůli, především půjde o to vydržet tak dlouho sedět v lodi. O výkon jako takový půjde taky, závodníci musí mít fyzičku,“ míní Chalupa. „Ale žádná vysoká frekvence tam nehrozí, spíš je to o dlouhém, poctivém tempu. A hlavně to usedět,“ dodává.

Amatérští závodníci si budou moci vybrat, v jaké lodi pojedou. Přihlásit se mohou s kajakem, kánoí, veslicí či dračí lodí – originalitě se meze nekladou.

Prague-Hamburg Rowing Race odstartuje 29. září zpod Karlova mostu v Praze a skončí 13. října v Hamburgu.

Jak se k závodu Přihlásit?


Prague – Hamburg Rowing Race je veslařskou regatou jejíž trať bude pokořena ve 12 etapách rozložených mezi česká a německá města na Labi. Druhý ročník etapového závodu Prague – Hamburg Rowing Race odstartuje 12. září 2020 na Vltavě z pod Karlova mostu v centru Prahy a skončí 24. září 2020 na Labi v Hamburku.

PŘIHLÁŠKA

Více dotazů?