Podpořil nás Marcel Hacker

V rámci osmé etapy z Aken do Magdeburgu se nám dostalo nevídané podpory. Bronzový Olympijský medailista a světový šampión Marcel Hacker nám pomohl zdolat 62 km dlouhou etapu. 

 

Marcel Hacker, magdeburský rodák a německý veslař, který v roce 2000 získal bronzovou olympijskou medaili v Sydney a o dva roky později se stal světovým šampionem v Seville, podpořil závod Prague Hamburg Rowing Race. Na letních Olympijských hrách v Rio de Janeiro 2016 startoval na dvojskifu se Stephanem Krügerem, ale do finále se bohužel neprobojoval. Nyní své zkušenosti zúročuje jako trenér.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali za milé přijetí v RC Alt-Werder Magdeburg 1887 e.V., konkrétně panu Olafu Wiedfeldtovi. 

Pro nás je to velká čest a děkujeme za podporu! 

 

Kompletní fotodokumentace na našem Facebooku https://www.facebook.com/praguehamburg/


Fotoalbum

Marcel Hacker a Dušan Macháček

Jak se k závodu Přihlásit?


Prague – Hamburg Rowing Race je veslařskou regatou jejíž trať bude pokořena ve 12 etapách rozložených mezi česká a německá města na Labi. Druhý ročník etapového závodu Prague – Hamburg Rowing Race odstartuje 12. září 2020 na Vltavě z pod Karlova mostu v centru Prahy a skončí 24. září 2020 na Labi v Hamburku.

PŘIHLÁŠKA

Více dotazů?