Novinky

Hamburk: Brána do světa

Hamburk: Brána do světa

Unikátní etapový závod osmiveslic odstartuje 29. září od Karlova mostu v centru Prahy a skončí 13. října v Hamburku - ve druhém největším městě Německa a zároveň jeho největším přístavu. Městu se přezdívá Brána do světa a to z důvodu, že do přístavu ročně vpluje až 13 tisíc lodí.

Jak se registrovat do závodu Prague Hamburg Rowing Race

Jak se registrovat do závodu Prague Hamburg Rowing Race

Premiéra dálkového mezinárodního etapového souboje osmiveslic je svou vzdáleností, časovou, fyzickou i psychickou náročností nejextrémnějším veslařským závodem na světě.  Závodníci se na trať vydají 29. září v Praze a čeká je celkem 850 km do cíle, jímž je Hamburk. Jak se mohou zájemci registrovat?

Tisková konference

Tisková konference

Ve čtvrtek 8. března proběhla v pražském klubu Lávka tisková konference, kde bylo oficiálně oznámeno pořadatelství regaty Prague – Hamburg Rowing Race.

Amatérské kategorie pro veřejnost

Amatérské kategorie pro veřejnost

Vedle hlavního závodu, v němž budou měřit síly osmiveslice s kormidelníkem v kategoriích muži a ženy, budou otevřeny také soutěže pro širokou vodáckou veřejnost ve výkonnostních kategoriích CHALLENGE, určené pro výkonnostní sportovce a OPEN pro širokou veřejnost a to v těchto vypsaných soutěžích:

Zdroj: www.sport-invest.cz

Prague - Hamburg Rowing Race 2018 podpoří i čeští olympionici

Jedinečnost závodu a jeho historická návaznost na plavbu z roku 1876 se zalíbila i nejúspěšnějším českým veslařům současnosti, olympijským medailistům Ondřeji Synkovi a Mirce Topinkové. Rozhodli se s projektem spojit svá jména a aktivně se do něj zapojit. Podporu vyjádřily i obě pořadatelská města – Praha a Hamburk, Mezinárodní veslařská federace FISA i veslařské svazy obou zemí ČVS a DRV.

Jak se k závodu Přihlásit?


Prague – Hamburg Rowing Race je veslařskou regatou osmiveslic jejíž trať bude pokořena ve 12 etapách rozložených mezi česká a německá města na Labi. První ročník etapového závodu Prague – Hamburg Rowing Race odstartuje 29. září 2018 na Vltavě z pod Karlova mostu v centru Prahy a skončí 13. října na Labi v Hamburku.

PŘIHLÁŠKA

Více dotazů?