Informace

Vedle profesionálních závodníků se budou moci zapojit i amatérští veslaři i další vodáci, kteří mohou do celého závodu i do jednotlivých etap. Propozice závodu a bližší informace k registraci naleznete zde.

Svou vzdáleností i časovou náročností se jedná o nejextrémnější veslařský závod na světě. Prague – Hamburg Rowing Race bude doprovázen pestrým kulturním programem, počínaje hudebním festivalem Hladiny v Praze na konci září. Své jméno s akcí spojili a roli ambasadora přijali i olympionici Ondřej Synek a Mirka Topinková. Unikátní projekt podporují města Praha a Hamburk i všechna etapová města na trase. Speciální roli hraje i MČ Praha 1, na jejímž území se pojede supersprint o meč starosty Prahy 1.

Jak se k závodu Přihlásit?


Prague – Hamburg Rowing Race je veslařskou regatou osmiveslic jejíž trať bude pokořena ve 12 etapách rozložených mezi česká a německá města na Labi. První ročník etapového závodu Prague – Hamburg Rowing Race odstartuje 29. září 2018 na Vltavě z pod Karlova mostu v centru Prahy a skončí 11. října na Labi v Hamburku.

PŘIHLÁŠKA

Více dotazů?